Swimming Beauty

Kurslar

gallery_2_img_5
gallery_2_img_2

     Başarı Oranımız

Yaz veya kış fark etmeden yüzme dersi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.  Havuzlarımız Çiğli, Güzelyalı, İzmir Hilton Otel’dedir.

Sizlere en hijyenik ve en nezih ortamı hazırlamaya önem gösteriyoruz.

Antrenörlük belgesi olan, deneyimli, insan psikolojisinden anlayan, uzman öğreticilerden oluşmuş güvenilir genç bir ekibiz.

Ekibimizdeki her öğreticinin cankurtaran belgesi bulunmaktadır. Profesyonel öğreticilerimiz ile kurslarımızda istediğiniz özel ilgiyi bulabilirsiniz.

Çocuklar için, gençler için, yetişkinler için, ana okulları için, kolejler için ister tek ister iki isterseniz de grup halinde yüzme kursları açılabilmektedir. Profesyonel kadromuz ile sizlere en güvenilir ve en doğru eğitimi veriyoruz. Yüzme öğrenmenin en kısa ve sağlıklı yolunun bireye özgü özel ders olduğuna inanmaktayız. Bu zamana kadar yüzlerce çocuğumuza ve yetişkine yüzme öğretmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Hiç yüzme bilmeyen veya su korkusu olanlar, yüzme stillerini ve yüzmeyi daha iyi öğrenmek isteyen her yaştan kişiye kurs vermekteyiz.

Özellikle su korkusu ve panik yaşayanları, terapi şeklinde eğlenceli ve sonuç odaklı yüzme kurslarımız için bizi arayın.