Swimming Beauty

Hakkımızda

Herkes Yüzme Öğrensin Diye...

Biz Kimiz?

İzmir Yüzücü ekibi, sizleri en iyi hizmet ile buluşturacak deneyimli ve profesyonel eğitmenleri ile yetişkin ve çocuk yüzmede başarıları ile dikkat çeken İzmir’in en gözde yüzme ekibidir. Tüm eğitmenlerimizin antrenörlük ve cankurtaran belgesine sahip olması bizi en başarılı yüzme ekibi yapmaktadır. İnsan ve çocuk psikolojisinden anlayan eğitimli öğreticilerden oluşmuş genç bir aileyiz. Uzun yıllardan beri İzmir’in en kaliteli havuzlarında ve otellerinde öğrencilerimize en kaliteli dersleri vermek için çalışıyoruz. Hem özel hemde grup derslerimiz ile sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Yüzme, sadece suyun üzerinde kalmak değildir. Yüzme sporunun bir çok stili ve tekniği vardır. Eğitmenlerimiz bu teknikler ve stiller hakkında özel kurslar alan başarılı eğitmenlerdir. Böylece sadece suyun üzerinde kalma değil sizleri çok iyi bir yüzücü yapma hedefindeyiz. Hem çocuk hemde yetişkin derslerimiz ile her kesimden yüzücü adaylarına kaliteli hizmet vermekteyiz.

Neredeyiz?

Yüzme kurslarımız yaz kış İzmir Hilton otelde , Çiğli Anemon otelde, Güzelyalı’dadır.  Çeşme Sera beach’de ve isteğe bağlı yerinde yapılmaktadır.

Deniz Dersleri Nerede?

Deniz derslerimiz İzmir Çeşmenin en güzel koylarından birinde bulunan Çeşme Sera beach’de yapılmaktadır. Hem tatil yapıp hemde yüzme öğrenebileceğiniz muhteşem bir ortam sizleri bekliyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Ekip

Ekibimiz, yılların deneyimi ile sizleri en doğru şekilde yönlendirip, hem eğlenmenizi hemde iyi bir yüzücü olmanızı sağlayacak.

Belgelerimiz

Ekibimizdeki her öğreticinin antrenörlük belgeleri ve cankurtaran belgeleri bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde yüzme öğrenmenin tadını çıkaracaksınız.

%100 Başarı

Biz izmiryuzucu.com ekibi olarak sizleri klişeleşmiş kalıplar içine itmek yerine, biomekanik yapınıza uygun olarak kendi stilinizi bulduran ve yüzme öğrenmeyi bir eğlence haline getiren yeni farklı modern metotlar kullanıyoruz.

Kampanyalar ve Fiyat Politikası

Yaz ve kış kampanyalarından yararlanıp daha az öderken daha çok hizmet almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin ve kampanyalardan faydalanın.

advantages img

Öğrencilerimizin puanlarına göre başarı yüzdemiz.

Yüzme Öğrenme
Öğretici İlgisi
Diğer Aktiviteler